محل تبلیغات شما

تابلو

گفت:رومه های زنجیره ای وسایت های ضدانقلاب،ده ها مقاله و گزارش علیه ریاست کنونی دانشگاه آزاد نوشته وخواستار عزل وی شدند!

گفتم:حتما به خاطر این که مسئولان جدید دانشگاه آزاد به اقوام وآشنایان خودشان در دانشگاه پست ومدرک داده اند؟!

گفت:این کارها راکه مسئولان قبلی کرده بودند.

گفتم:پس شاید به این دلیل که اموال دانشگاه آزاد را حیف و میل کردند.

گفت:این کارها را هم که قبلی ها انجام داده  و میلیاردها تومان از اموال دانشگاه را هپل هپو کرده بودند.

گفتم:خب!پس حتما مسئولان جدید اموال دانشگاه را صرف بازی های ی کرده اند.

گفت:ای عوام!مگر یادت رفته که قبلی ها فقط در یک قلم 2میلیارد تومان پول دانشگاه را برای ایجاد آشوب های خیابانی هزینه کرده بودند؟

گفتم:یارو که با دوستانش در حال بازدید از یک نمایشگاه نقاشی بود،جلوی یک تابلو ایستاد و به مدیر نمایشگاه گفت؛خجالت نمی کشید عکس این رانت خوارهای سوء استفاده چی رو اینجا گذاشتین؟ومدیر نمایشگاه گفت؛اون تابلو نیست،آئینه است!

منبع:رومه کیهان

یاصاحب الزمان عجل الله تعالی فرجه الشریف

اعتماد به جوانان؛ از کابینه تا ماهواره!

چگونگی گمراه شدن از طریق بت ها

دانشگاه ,کرده ,گفتم ,های ,آزاد ,قبلی ,دانشگاه آزاد ,اموال دانشگاه ,دانشگاه را ,مسئولان جدید ,که قبلی

مشخصات

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

Raguel's game شرح حال منو مهدیار سازنده سرسره های آبی|پارک آبی|سرسره آبی|سرسره تونلی - حلزونی|طراحی وتولیدسرسره آبی گلگشت تخته جان اقتدار اسمانی landlinetre Jason's style اموزش تاتو با مدرک فنی حرفه ای Kelly's game رمانهای عاشقانه